Regeneracja turbosprężarek

wymiana korasa

Dzisiaj wielu kierowców instalują turbosprężarkę do silnika w celu zwiększenia jego mocy. Jest to najlepszą opcją dla osób, które nie wyobrażają swojego życia bez prędkości.

Ale jak każda część samochodowa turbina ma ograniczoną długość życia i, wcześniej czy później wymaga naprawy. Jedną z najczęściej wykonywanych operacji w trakcie naprawy turbosprężarek jest wymiana korasa turbosprężarki. To jest alternatywa naprawy turbosprężarki całkiem o mniejszą cenę.

Koras – to praktycznie cała turbosprężarka za wyjątkiem niektórych elementów. Stanowi on korpus z obudową łożysek, koła kompresji i wała, montowanych razem. Wymiana korasa pozwala odnowić poprzednie parametry turbiny, a może i polepszyć ich bez wymiany turbosprężarki całkiem.

Specjaliści kompanii „SMTurbo” wymieniają korasy w najkrótszych terminach. Dlatego, jeżeli nie chcesz instalować koras samodzielnie, spędzając na to sporo czasu, warto zwrócić się do naszej kompanii.

Używamy najpopularniejsze modele korasów znanych producentów: Garrett, Schwitzer, KKK, Borgwarner, dlatego gwarantujemy jakość towaru.

Przeszrzegamy obowiązków gwarancyjnych po realizacji zamówienia!

naprawa zaworów elektronicznych

Zawór elektroniczny turbosprężarki broni turbinę od prżeciążenia na wysokich obrotach. Zaczyna działać gdy obroty silnika przekraczają dopuszczalną normę.

Zawór elektroniczny podaje określoną ilość wyziewów w turbinę, co jest potrzebne do optymalnego ciśnienia doładowania. Ustawienie zaworu jest jednym z najprostszych sposobów dodania twojemu samochodu około 20 koni mechanicznych.

Zawór elektroniczny jest mechanizmem, potrzebnym do sterowania elementów wykonawczych samochodu. Daje możliwość zmieniać biegi w skrzyni biegów i regulować moc doładowania.

Jeżeli twój samochód szarpie, zawór elektroniczny turbosprężarki prawdopodobnie przestał działać. Aby uchronić samochód od większych awarii, potrzebna jest naprawa zaworu elektronicznego.

Kompania SMTurbo naprawia zawory elektroniczne: nasi specjaliści prowadzają diagnostykę samochodu, badają charakter defektów i rozwiązują ich.

Naprawa zaworów elektronicznych jest dość skomplikowanym procesem, dlatego trwa w kilka etapów z użyciem najnowszego sprzętu.

Zamówić naprawę możesz na naszej stronie lub telefonicznie

Regeneracja turbosprężarek

Właściciele samochodów uwielbiają modernizować swoje pojazdy w różne sposoby: zmienając wygląd samochodu, polepszając parametry techniczne. Ale najczęściej tuningują silniki, nadając im mocy i polepszając wydajność. Najprostszym sposobem na to jest istalacja turbosprężarki, zwiększająca moc silnika i zmniejszająca zużycie paliwa.

Jak każda część samochodowa turposprężarka wcześniej czy później wymaga naprawy lub nawet wymiany. Najlepiej robić to za pomocą specjalizujących się na tym kompanii, wykorzystujących oryginalne części samochodowe i najnowszy sprzęt.

Kompania „SMTurbo” od lat naprawia turbosprężarki samochodowe. Naprawiamy turbiny benzynowe i diselowe.

Naprawa turbosprężarki do benzynowego lub diselowego silnika składa się z następujących etapów:

Badanie przyczyn pojawienia defektów

Oczyszczanie i regeneracja elementów

Montaż wszystkich elementów i testowanie pracy turbosprężarki

Twoja turbosprężarka wymaga naprawy? Zwróć się do kompanii „SMTurbo”: wykonujemy naprawę szybko, zawodowo i w najlepsze ceny!

Sokołka

Polska, Sokołka, Ogrodowa 38 +48 573 953 180

Białystok

Polska, Białystok, Przędzalniana 8 +48 690 699 436